Ta3 konečně ve formátu 16:9, projde redesignem

gucik_ta3Zpravodajská stanice Ta3 plánuje velké změny, především plánuje definitivně přechod na obrazový formát 16:9. S tímto krokem čekejme navíc i grafické, personální a grafické novinky.

Jednou z největších změn ve své dosavadní historii má projít Ta3 už za dva týdny, informace přinesl server Medialne.sk. První změnou, po níž diváci volali je přechod na obrazový formát 16:9, staré vedení televize přitom v čele s generálním ředitelem Matejem Ribanským jej odmítalo s tím, že formát 4:3 je rozšířenější.

SOUVISEJÍCÍ: Ta3 má nového šéfa – Michala Gučíka

Kompletní grafický vizuál stanice Ta3 připravuje kreativní studio Oreo, čeští diváci mohli jejich tvorbu sledovat u reality-show Talentmania. Změny se dotknou upoutávek, znělek, předělů a větší důraz má být kladen na self-promotion. Mírnou úpravou má projít rovněž logo, televize ho doplní zeměkoulí.

NENECHTE SI UJÍT: Digitální naděje v háji aneb plány nových televizí a realita

Změnit se má rovněž vysílací struktura televize Ta3, půlhodinové bloky se změní na hodinové. Své místo mají dostat živě vysílané tiskové konference. Některé stávající pořady projdou obměnou, do programového schématu mají přibýt novinky v podobě formátu o bankovnictví, Slovenku a jiné. Moderátorský tým dostane nové posily. Kompletním redesignem prošla Ta3 před rokem.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: