T-Music v televizi končí, Óčko mění program

ocko_ilustracePROGRAM UVNITŘ – Hitparáda T-Music Chart od ledna končí na televizních obrazovkách, hudební stanice Óčko ji nebude vysílat. Zůstává ovšem na Evropě 2.

Hudební televize Óčko přistoupilo od nového roku k úpravě programového schématu. V něm dochází k několika větším změnám. Polední vysílání obstará nově hodinový blok tematických klipů Best of… věnovaný jednomu interpretu či tématu. DJ divák mění stopáž na dvě hodiny a posouvá se na 14. hodinu. Změna potkala živý kontaktní pořad Inbox, dostává se do prestižnějšího času v 18:00 od pondělí do čtvrka. K úpravám v programu přistoupilo Óčko na základě výzkumu sledovanosti.

DOPORUČUJEME: TV Óčko od března s agenturou AT Media

Večerní vysílání doznalo také několika změn, CZ&SK vysílá Óčko nově i o víkendu (ve čtvrtek a neděli CZ&SK Retro) ve 20:00, následuje nově každý den vyjma neděle Hitzone 90’s (v neděli Hitzone 80’s). Noční tematické hodiny zůstávají kolem půlnoci. V programu zůstává Bravo TV ve čtvrtek v 16:00, Filmshot se střídá co čtrnáct dní s módním Stylissimo v neděli v 17:00.

K TÉMATU: Zamilované hity míří na Óčko

Televize Óčko ruší hitparádu T-Music Chart, v programu zůstává jen Česká hitparáda deníku Metro. T-Music Chart zůstává nadále jen v programu rádia Evropa 2 (čtvrtek 18:00, repríza neděle 18:00) s moderátorem Liborem Boučkem. Hudební stanice Óčko (podle slov moderátorky Marcely Skřivánkové na konci posledního vydání) chystá nový pořad.

ÓČKO POKRAČUJE V NOVÉ GRAFICE: Óčko od března v novém kabátě

Také v novém roce 2011 pokračuje soutěž kapel Výtah, televize Óčko jej nově zařazuje v rámci pořadu DJ divák a to každý čtvrtek od 14:00, letos se poprvé bude vyhlašovat kapela (či interpret), která bude nejsledovanější na ocko.stream.cz/vytah.

program_ocko
Nové programové schéma hudební televize Óčko pro leden 2011. Zdroj: RadioTV

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .