Spektrum od srpna v novém a v HD

spektrum_novePočínaje 2. srpnem letošního roku spatříme zcela novou podobu dokumentárního programu Spektrum. Novou vizuální podobu doplní nové logo a HD kvalita obrazu.

Výrazná změna kanálu Spektrum připomene 15. narozeniny, tento dokumentární program vysílá od svého vzniku v prakticky nezměněné formě. Připomeňme, že Spektrum nahradilo na našem území dokumentární program Max 1 v březnu 2001. Stanice Max 1 byla dostupná už od roku 1994 „Věřím, že do budoucna přežijí na trhu mezi dokumentárními stanicemi jen ty, které budou schopny svým divákům přinášet kvalitní obsah srovnatelný se zábavnými programy a v HD rozlišení. Pro stanici Spektrum je proto rok 2010 klíčový. Díky celkovému rebrandingu se upevňuje její pozice na stávajících trzích. (…) Důraz klademe i na bohatou vlastní produkci a nákup té kvalitní, zahraniční,“ poznamenal k rebrandingu Spektra Levente Malnayi, CEO Chello Central Europe.

Nová koncepce Spektra přináší kromě kompletního změny grafiky i nový slogan „Svět jinýma očima„. Diváci především ocení vysílání ve vysokém rozlišení a ve formátu 16:9. Programová verze Spektrum HD bude obsahově identická s klasickou (SD) verzí. Program Spektrum, který na tuzemském trhu zastupuje společnost Chello Central Europe, je dostupný v nabídkách CS Link, Digi TV a UPC Direct. HD verze bude zatím dostupná právě jen u UPC Direct.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .