Sledovanost v iPhone? Ano, díky AT Media

sledov_iphoneUživatelé iPhone mohou od dnešního dne využívat novou službu – aplikaci umožňující sledovat aktuální výsledky sledovanosti.

Mediální zastupitelství AT Media v těchto dnech oslavuje rok od doby, kdy byly jím zastupované televizní stanice začleněny do výzkumu sledovanosti. Při této příležitosti uvedlo aplikace pro iPhone poskytující pohled na vývoj sledovanosti televizí. AT Media v tiskové zprávě uvedlo: „Při příležitosti prvního výročí vstupu stanic At Media do tv-metrového výzkumu proto At Media připravila nástroj, který může být zajímavou pomůckou pro každého, koho je důležitá rychlá informace o aktuálním vývoj sledovanosti televizí. Tedy pokud je vlastníkem iPhone.“

DOPORUČUJEME: 13 nový stanic v měření sledovanosti – bližší podrobnosti

Aplikace AT Media poskytuje pravidelné informace o průměrném denním podílu na trhu (share) ve skupinách 15+ a 15-54 let. Nechybí ani vývoj share v uplynulých 30 dnech a také jednotlivých stanic AT Media.  „Aplikace je bezplatně distribuována prostřednictvím iTunes/AppStore a At Media počítá s jejím vývojem i pro uživatele dalších platforem mobilních telefonů,“ dodává mediální zastupitelství.

K TÉMATU: Disney Channel je mezi “malými” stanicemi první

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .