Skylink rozšiřuje programovou nabídku o erotiku a CS tvorbu

film_euUž v příštím týdnu oficiální představí společnosti Towercom a TradeTec programové nabídky ve službě Skylink. Nové programy budou jako neplacené, tak placené, ale také v SD a HD kvalitě.

V rozhovoru pro web Parabola.cz uvedl Jaromír Glisník, výkonný ředitel společnosti TradeTec, že v neplacené nabídce se patrně objeví slovenský program Empatia. Obměna čeká též na balíček MULTI, namísto Kina CS zařadí společnost CS Film, chybět nemá ani CS Mini.

Vzniknout má balíček CS TV, která divákům servíruje stanice Kino CS, Doku CS a Muzika CS (provozuje společnost Film Europe, stanice vysílají československé retro filmy, dokumenty a hudbu). Jednat se bude o balíček prémiový a objednat jej bude možné samostatně. Všechny stanice v tomto balíčku se objeví v kompresi MPEG-4. V neposlední řadě se do nabídky dostane non-stop erotický kanál.

Lákavou novinkou se pak stane HD program, který „dosud nevysílá„. Změn dozná ceník, úpravy by podle ředitele Glisníka měly být „bez výjimky pozitivní„.

Autor článku:

Komentáře (2)

    1. Martin Petera Autor příspěvku

      Omlouvám se, jsem to špatně pochopil, odpověď pana Glisníka na otázku, zda budou v kompresi MPEG-2 nebo MPEG-4: „Balíček programů CS TV bude vysílán v MPEG-4 a bude tedy přístupný zákazníkům, kteří jsou vybaveni přijímačem, který dokáže signál v kompresi MPEG-4 zpracovat. Všechny běžné HD přijímače to dokážou.“

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .