Skylink přidá další HD kanál, bude jím NGC

national_geographic_channel_hdUž v létě se mohou zákazníci satelitního operátora Skylink těšit na další rozšíření programové HD nabídky, zásadní novinky a změny se přitom udály teprve nedávno.

Provozovatel satelitní služby Skylink oznámil, že v červenci se bude rozšiřovat nabídky programů ve vysokém rozlišení (HDTV). Onou novinkou bude National Geographic Channel HD.

K TÉMATU: Skylink spustil nové programy, upravil ceník a mění karty

NGC HD zařadíme do nabídky v okamžiku, kdy Satellite BG zprovozní nový transpondér„, uvedl pro server Parabola.cz Jaromír Glisník, výkonný ředitel společnosti TradeTec, která provozuje platformu Skylink. „Plánovaný termín červenec 2011,“ dodává.

PSALI JSME: Skylink otevírá nový satelitní transpondér

Devět nových programů, z toho šest ve vysokém rozlišení, obohatilo placenou nabídku satelitního operátora Skylink letos v květnu.  S tímto krokem jdou ruku v ruce další změny, zákazníci museli přeladit některé stávající programy, zároveň dochází k úpravám ceníku některých služeb a k vytvoření nového. Předplatitelé vyšších balíčků navíc získají magazín.

sky_nat_geo_wildOd května naladí zákazníci Skylinku několik novinek v HD. Jednou z nich je i NatGeo Wild. Od července přibude i NGC.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .