Skylink představil nový ceník

skylinkNový balíček a rozšíření programové nabídky. To jsou hlavní novinky, které satelitní operátor Skylink uvede v život úderem prvního května.

Výraznou novinkou v rámci satelitní platformy Skylink je zbrusu nový balíček KOMBI, za který zaplatí zákazníci 360 Kč měsíčně. Nabídka obsahuje všechny programu balíčku MULTI, ale rovněž nové programy v SD/MPEG-4 (tedy Sport 2 a Paprika), ale rovněž sedm programů v HD (mimo jiné Spektrum HD, NG Wild HD či MTVN HD). Všechny uvedené programy budou rovněž součástí balíčků MULTI HD a KOMPLET, nové HD programy rozšíří balíček HD PLUS. HBO Comedy bude součástí balíčků HBO, HBO HD. S platností od 1. května začne platit nový ceník, balíček MULTI bude o 40 Kč dražší, abonenti zaplatí 290 Kč měsíčně, tedy 3 190 Kč měsíčně. Balíček MULTI HD stojí měsíčně 494 Kč (místo dosavadních 454 Kč).

DOKUMENT PDF: CENÍK SKYLINK

Skylink zahájí 27. dubna výměnu karet CryptoWorks se sériovým číslem začínajícím 0000285, 03436 a 01976. Zákazníci, kteří využijí akce v termínu do 30. června, dostanou bonus: „Částku, kterou náš zákazník za kartu VÝMĚNA zaplatí, získá od Skylinku zpět v plné výši formou bonusu pro objednání placených programových balíčků z nabídky Skylinku dle vlastního výběru,“ přibližuje provozovatel v tiskové zprávě.

K TÉMATU: Programová nabídka Skylinku se rozšíří

A jak této možnost využít? „Registrovaný zákazník Skylinku s kartou CryptoWorks si zakoupí kartu Skylink VÝMĚNA v ceně 600 Kč/24 € vč. DPH a získá bonus na placené balíčky Skylinku ve stejné hodnotě. Karta VÝMĚNA je typu Irdeto ICE, takže funguje jak v přijímačích s certifikovaným dekodérem CryptoWorks tak v nových přijímačích s certifikovaným dekodérem Irdeto označených Skylink READY (seznam nových přijímačů je uveden na webu Skylinku),“ doplňuje Skylink. Kompletní informace hledejte na www.skylink.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: