Skylink nabízí nový program – Golf Channel

golf_channelZákazníci satelitní platformy Skylink dostali vánoční dárek v podobě nové stnaice Golf Channel a to v kompresním formátu MPEG-4 – SD.

Golf Channel je podle svých slov jedinou speciální golfovou televizní stanicí na světě. V programu najdou diváci zprávy, reportáže, rozhovory, ale také instruktáže a dokument z oblasti golfu. Stanice získala od RRTV licenci k šíření svého programu na území ČR, SR, Maďarska a Polska, vysílacím jazykem bude čeština. Naladit ji lze na parametrech: Astra 3B (23,5°E); kmitočet: 12,109 GHz; polarizace: horizontální; SR: 27500; FEC: 3/4; norma: DVB-S2; modulace: 8PSK; CA systém: Irdeto / CryptoWorks. Do konce roku bude program dostupný všem zákazníkům, od nového roku se nejspíše stane součásít balíčku MULTI.

PSALI JSME: Na český trh vstupuje HD verze erotického kanálu Penthouse

Začátkem roku 2011 skončí v platformě Skylink interaktivní slovenský kanál TV8, v jehož programu najdeme soutěže a poradny. „Program TV8 je nekódovaný a jedná se o testovací vysílání po dohodě mezi Towercomem a provozovatelem tohoto programu,“ uvedl na dotaz webu Parabola.cz Jaromír Glisník, výkonný ředitel společnosti TradeTec.

DOPORUČUJEME: Potřebuje Slovensko novou hazardní televizi?

Test bude časově omezen a skončí brzy po Novém roce,“ dodává Jaromír Glisník. Stanice TV8 využívá kapacitu původně určenou pro slovenskou Empatia TV a do začátku roku 2011 budou na této pozici šířeny dva programy v MPEG-4 v SD kvalitě.

K TÉMATU: Skylink rozšiřuje programovou nabídku o erotiku a CS tvorbu

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .