Simpsonovi se dočkají 23. série

simpsonovimaliŽlutá rodinka ze Springfieldu nezmizí z televizních obrazovek ani v následující sezóně, americká stanice FOX oznámila, že si objednala 23. sérii. Na Primě Cool běží premiérová 22. řada.

Druhý nejpopulárnější animovaný seriál stanice FOX (hned za animovaným dílem Griffinovi – Family Guy) a čtvrtý nejsledovanější program stanice FOX se dočká neuvěřitelné 23. série. Animovaní Simpsonovi dosahují průměrné sledovanosti 7,81 milionu diváků v cílové skupině 18-49 let. Vysílat se bude v neděli ve 20:00 a nejdéle běžící komediální seriál se dožije 515. epizody. „Jako mnoho dvaadvacetiletých, tak i Simpsonovi velmi rádi zůstávají doma na Foxu. Zároveň doufají, že ještě mnoho let nebudou muset vyjít do skutečného světa,“ prohlásil Al Jean, výkonný producent Simpsonů.

GLOSA RADIOTV: Simpsonovi – poklad, který si Česká televize nechala vzít

Česká stanice Prima Cool od 12. května každý čtvrtek ve 20:35 vysílá premiéru 22. řady a diváci ji tak mohou sledovat ve chvíli, kdy ještě stále není celá odvysílána ve Spojených státech. „V příbězích žluté rodinky nebude nouze o nečekané zvraty a pověstný humor. Například když se Maggie ztratí, Homer se stane špičkovým kadeřníkem, pracuje v utajení pro FBI, z hospody U Vočka se stane bar pro gaye a Líza se naučí od starého kouzelníka slavný Houdiniho trik. Ani tato řada nešetří celebritami ve vedlejších rolích. Hned v první epizodě – Muzikálu ze základní – se objeví herci z populárního seriálu Glee. Zazpívají také hlavní představitelé seriálu Flight of the Conchords a dějem se mihne slavný vědec Stephen Hawking. Kromě těchto hvězd se v průběhu nejnovější řady seriálu diváci mohou rovněž těšit na Daniela Radcliffa a Hugha Laurieho,“ napsala Prima Cool v tiskové zprávě k uvedení premiéry 22. série Simpsonů.

Z ARCHIVU: Maratón Simpsonových se Primě vyplatil

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .