Maratón Simpsonových se Primě vyplatil

simpsonovimaliRazantní nástup rodiny Simpsonových na programu Prima Cool odměnili diváci rekordní sledovaností. Na Nový rok odvysílala Prima 10 dílů za sebou. Průměrná sledovanost dosáhla 104 tisíc diváků v cílové skupině 15+, což představuje 1,2 % z celkové populace. Pět dílů překročilo hranici 100 000 diváků. Server RadioTV.cz o tom informoval Filip Sychra z tiskového oddělení TV Prima.

K TÉMATU: Simpsonovi se stěhují na Primu. Budou na Cool?

simpsons-ilustNejvyšší počet diváků v této cílové skupině přilákal třetí díl seriálu, a to 132 tisíc, což představuje 1,5 % z celkové populace a 3,00 % podílu na trhu. I ve druhý lednový den, kdy program Prima Cool začal pravidelně vysílat dva díly za sebou, měla rodina Simpsonových u diváků úspěch. Oba díly v premiéře od 18.35 hod. zlákaly v cílové skupině 15+ průměrně 124 500 diváků, což činilo 1,4 % z celkové populace. Podíl na trhu tak dosáhl hodnoty 3,69 %,“ dodal Sychra.

DALŠÍ INFORMACE:
Souboj tuzemských filmových hitů a Simpsonovic maratón

Seriál Simpsonovi vysílala 17 let veřejnoprávní Česká televize. V září 2009 vyšlo najevo, že práva na další díly včetně všech dosud odvysílaných epizod získala TV Prima, která je uplatnila na svém druhém programu Prima Cool.

Foto: thetvaddict.com

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .