Simpsonovi budou na Prima COOL

simpsonovimaliInformace je potvrzena, Simpsonovi se opravdu dostanou na obrazovky Prima Cool.

Mladá stanice Prima Cool pokračuje s nabídkou animovaných seriálů, za sebou má Futuramu (mimochodem pochází od stejného autora jako Simpsonovi), nyní v sedm večer uvádí další animovaný seriál – Griffinovi (v originále Family Guy). Informaci potvrdila TV Prima v tiskové zprávě.

Psali jsme dříve:
Simpsonovi se stěhují na Primu. Budou na Cool?
Pohled na podzimní novinky televize Prima

Prima z počátku odmítala zprávu o příchodu Simpsonů potvrdit. Česká televize v současné době vysílá 20.řadu seriálu, práva na 21.sezónu koupit nechtěla, důvodem byla příliš vysoká cena za autorská práva. S tímto krokem však nastává prostor pro úvahy, zda bude zachován dabing. Spekuluje se o tom, že Martin Dejdar vznáší příliš velké finančí požadavky. Zeptali jsme se Jany Kocové, tiskové mluvčí  TV Prima, na to, jestli bude dabing zachován: „Dabing nyní nebudeme nijak konkretizovat, vše je ještě v řešení. Samozřejmě je ale naším zájmem, aby diváci byli maximálně spokojeni a kvalita dabingu zůstala zachována.“

TISKOVÁ ZPRÁVA TV PRIMA je ke stažení zde.

Kdy se dočkáme uvedení není zatím jisté, lze očekávat, že se seriál dostane na Prima Cool začátkem příštího roku. Prima zakoupila všechny dosud odvysílané díly, seriál uvede tedy od prvního dílu první řady. Česká televize plánuje vysílat i nadále jeden díl týdně (neděle 19:35, ČT2), 20.řada vydrží až do června příštího roku.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .