Seriál Expozitura TV Nova bude v USA

expozitura_maleTelevize Nova prodala vysílací práva na seriál Expozitura do Spojených států amerických. Na svých obrazovkách jej ale sama zatím neuvedla.

Sesterská distribuční společnost MediaPro Distribution (MPD) se dohodla se zástupci Resonant TV a Fluent Media Group, předními světovými společnostmi v oblasti vývoje a distribuce formátů pro světový televizní trh, na koupi práv na adaptaci kriminálního seriálu TV Nova Expozitura,“ uvedla TV Nova. Šestnáctidálný seriál se natáčel v roce 2008 a vypráví příběh na motivy skutečných kriminální činů Berdychova gangu.

K TÉMATU: Berdychův gang na Nově

Autoři projektu Josef Klíma a Janek Kroupa se ovšem zatím uvedení seriálu na TV Nova zatím nedočkají a mezitím už spolupracují s TV Prima na pořadu Soukromá dramata. V USA zhlédnou diváci seriál pod názvem „Organised Crime Unit„. Televize Nova s nasazením vyčkává na oživení trhu z reklamou.

Z ARCHIVU: Druhá série Kriminálky Anděl od března na Nově

Libí se mi, když na nějakém trhu najdu perlu, kterou ještě nikdo neobjevil, a tohle právě takový skvělý seriál je. Chytne vás již od první scény. Dívám se na hodně televizí z celého světa, a když se na obrazovce objeví něco takového, víte, že jste vyhrál,“ řekl prezident společnosti Resonant TV Gonzalo Cilley a dodává: „Jsme velcí optimisté a věříme, že díky unikátnímu scénáři má tento seriál obrovský potenciál bez ohledu na místo, kde byl vyroben. Je to přesvědčivá show se zajímavými hrdiny, a právě to je zapotřebí, aby se seriál stal hitem v USA.“

expozitura_velke

Seriál Expozitura možná uvidí dřív diváci ve Spojených státech než v České republice. TV Nova čeká na oživení trhu s reklamou.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,