Šámal šéfuje programu TV Metropol

zdeneksamalmaly

Novým programovým ředitelem televize Metropol byl jmenován Zdeněk Šámal, dostavadní šéf programu se stal výkonným ředitelem.

Nová pražská televize Metropol má od 1. června nového programového ředitele, tím je Zdeněk Šámal, který informaci potvrdil serveru Mam.cz. V televizi působil zatím jako externí poradce, jeho náplní bude kromě programu také oddělení grafiky, self-promotion a internetové oddělení. „Dlouhodobě jsem přesvědčen, že budoucnost televizního vysílání patří cíleně profilovaným televizím, a to Metropol jednoznačně je. Kromě toho jsem tu potkal tým, se kterým je radost pracovat, takže vlastně nebylo co řešit,“ prohlásil Zdeněk Šámal v souvislosti se svým jmenováním.

SOUVISEJÍCÍ: Nová pražská stanice Metropol odstartovala

Dosavadní ředitel programu Marek Vítek zůstává členem představenstva TV Metropol a současně se stává výkonným ředitelem této stanice. TV Metropol zahájila vysílání 1. května a signál pokrývá prostřednictvím DVB-T prakticky celou Prahu a část Středočeského kraje, signál lze zachytit v rámci kabelové televize. Zdeněk Šámal stál u zrodu programů TA3 a ČT24. Před nástupem do TV Metropol zastával post ředitele zpravodajské stanice Z1.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .