Ředitelka marketingu TV Nova odvolána

novakova

Televize Nova v pátek 16. září odvolala ředitelku marketingu Miloslavu Novákovou. Po dvanáctileté spolupráci se s ní ovšem nijak nerozloučila a její ukončení spolupráci vyřešila jedinou větou.

Když televize Nova oznámila letos v červnu ukončení spolupráce s Michaelou Fričovou a Evou Poštulkovou z tiskového oddělení, věnovala jim TV Nova v tiskové zprávě prostor, v němž se s oběma spolupracovnicemi rozloučila a poděkovala jim za spolupráci. S tímto jmenovalala společnost CET 21 na post ředitele PR TV Nova Vladimíra Mužíka, který působil deset let v deníku Blesk a čtyři roky zde zastával pozici šéfredaktora. Podřízen byl ředitelce marketingu Miloslavě Novákové.

SOUVISEJÍCÍ: Personální změny TV Nova v oblasti PR

Dnes TV Nova jen velmi stručně oznámila, že v pátek ukončila spolupráci s Miloslavou Novákovou: „Praha, 21. září 2011: Společnost CET 21 spol. s r. o. oznamuje, že v pátek 16. září 2011 byla z pozice ředitelky marketingu TV Nova odvolána Miloslava Nováková,“ tolik celé znění tiskové zprávy Vladimíra Mužíka. Po dvanáctileté spolupráci nedostala dnes již bývalá ředitelka možnost vyjádření. Podle informací, které se objevují v médiích, bylo důvodem odvolání špatná komunikace ohledně tendru na výběr nového provozovatele peoplemetrů.

PSALI JSME: ATO vybrala vítěze k provozování peoplemetrů – opět Mediaresearch

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .