Programová nabídka Skylinku se rozšíří

skylinkSatelitní platforma Skylink k 1. květnu letošního roku rozšíří programovou nabídku o několik programů v kompresním formátu MPEG-4.

Zákazníci satelitní platformy Skylink se mohou s příchodem 1. května těšit na velké rozšíření programové nabídky. Součástí služby se stanou programy Sport 2 (SD), Paprika (SD), Spektrum HD, National Geographic Wild HD, MTVN HD a HBO Comedy (SD). Všechny programy budou šířeny v kompresním formátu MPEG-4. Kromě uvedených programů začlení do svého portfolia ještě další programy, kompletní seznam zveřejní operátor po finálních domluvách s operátory.

K TÉMATU: Skylink otevírá nový satelitní transpondér

Nové programy platformy Skylink budou moci přijímat pouze majitelé HD přijímačů. „Vzhledem k probíhajícímu útlumu starého systému podmíněného přístupu CryptoWorks nebudou nové programy přístupné na starých kartách CryptoWorks. Zákazníci si budou moci svou starou kartu vyměnit za novou Irdeto ICE kartu „Výměna“, která je již od podzimu loňského roku v prodejní síti za cenu 600 Kč / 24 € vč. DPH,“ informoval Skylink. Operátor spustí časově omezenou akci, v rámci níž majitelé placené programové nabídky nebudou mít žádné náklady.

Z ARCHIVU: Spektrum od srpna 2010 v novém a v HD

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .