Prima uvede slovenský seriál Dr.Ludsky

dr_ludsky_rentgenTelevize Prima nasazuje do svého programového schématu premiéru slovenského seriálu Dr.Ludsky. Desetidílný projekt TV Joj však česká komerční dvojka předabuje do češtiny.

Od 20. června ve 20:00 budou moci diváci TV Prima zhlédnout českou premiéru původního seriálu slovenské komerční TV Joj s názvem Dr.Ludsky. V hlavní roli se představí Tomáš Maštalír, který ztvární MUDr. Daniela Ludského. Odborník na diagnostiku a zanedbání lékařské péče je inteligentní, zároveň však nekompromisní, arogantní a netrpělivý. „Právě kvůli tomu nemá mezi svými kolegy příliš přátel. Jeho blízkým kamarádem je Richard Fila (Vladimír Kobielsky), který Ludskému často kryje záda. Ludsky jako soudní znalec často spolupracuje s policií. Ani jeho osobní život není příliš ideální. Je rozvedený, sexuálně velmi aktivní a po práci se snaží najít čas na dospívající dceru,“ uvedla TV Prima v tiskové zprávě.

RECENZE: Slovenský Dr. House v lidském provedení

Fiktivní příběhy o chybách a selhání lékařů měly na obrazovkách TV Joj velký úspěch a umisťoval se na předních příčkách sledovanosti. Televize Prima ovšem přistoupila k nadabování díla do češtiny. Dr.Ludského namluvil Martin Stránský, ten rovněž propůjčil svůj hlas Dr.Housovi: „Dr. Ludsky je trochu jako Dr. House. Jeho jazyk je dost ostrý a nemá rád autority,“ řekl k postavě Martin Stránský. V minulosti TV Prima odvysílala jednu řadu nekonečného seriálu TV Joj s názvem Panelák, ačkoli byl vyroben dabing, stanice jej odvysílala v původním slovenském znění. Vysílán byl ovšem v dopoledních hodinách.

dr_ludsky_banner

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,