Prima spouští avizovaný kanál Prima Love pro ženy

prima_love1Televize Prima začátkem března spustí programový blok Prima Love, pro který využije jednu ze současných programových pozic v DVB-T multiplexu 2. Nový program nahradí v nabídkách kabelových a satelitních operátorů dosavadní celoplošnou verzi regionální televize R1. Diváci Primy Cool se budou muset smířit s tím, že vysílací plocha tohoto programu se zmenší. Prima Love bude totiž vysílat nejen v dopoledních časech ale i o víkendu.

AVIZOVALI JSME: Prima by si měla pospíšit s kanálem pro ženy, jinak ji předběhne Nova

Vedení Primy oficiálně představí svůj nový projekt na zítřejší tiskové konferenci. Blok Prima Love by měl odstartovat 8. března, omezené licenční podmínky budou v platnosti až do 31. prosince letošního roku. Pak by mělo dojít k osamostatnění tohoto programu a jeho přesunu pravděpodobně do třetího multiplexu.

PRVNÍ INFORMACE: TV Prima představí projekt Prima Love

prima_love_banner

Televize Prima tímto krokem reaguje na medializované aktivity konkurenční Novy, která uvažuje o spuštění obdobného programu pro ženské publikum. Nova už na Slovensku prostřednictvím své dceřiné společnosti provozuje ženský kanál TV Doma, který ale nevysílá terestricky. Prima původně zvažovala spuštění ženského programu pod názvem Prima klub ještě v roce 2008, kdy požádala o terestrickou vysílací licenci. Později ale tento záměr přehodnotila a na trh uvedla značku Prima Cool určenou primárně mužům.

Další podrobnosti o chystané novince přineseme po zítřejší tiskové konferenci.

Autor článku:

Komentáře (5)

 1. kulisara

  Já nechápu, proč se u nás musí mermomocí všechno „poangličtovat“??? Jsme přece v čechách a mluví se tu česky – nikoliv anglicky!!! Už jsme tu měli dobu, kdy se všude a všechno pomalu překládalo do ruštiny… Ano měli jsme tu okupační jednotky „na věčné časy“ takže důvod byl prostý…ale ted??? Nechápu….

  Když už chtěla PRIMA nazvat nový program, mohla použít krásné české LÁSKA. Cožpak není spojení PRIMA LÁSKA dostatečně „coooool“???? asi ne…. Raději LOVE…:-(

 2. xsc

  Nejenže to není dostatečně cool, ale po přeložení do češtiny se ukáže, jak je ten název vlastně pitomý. Měli použít původní návrhy (klub, doma), stejně cílí na publikum, které po cool názvech příliš netouží.

  1. Ivo Rottenberg

   Pokud tam nebude erotika, neuživí se:-)))))))))))

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: , ,