Prima natáčí nový sitcom Haliny Pawlowské

rodinka

O mé rodině a jiných mrtvolách“ je název nového komediálního seriálu, který v těchto dnech natáčí TV Prima podle scénáře Haliny Pawlowské, obsazení slibuje hvězdná jména.
TV Prima začala natáče nový seriál „O mé rodině a jiných mrtvolách„, autorkou scénáře je Halina Pawlowská: „Ve velmi okouzlující dekoraci, která představuje krásně zařízenou rodinou vilu, padla v neděli 18. září ráno první klapka nového sitcomu O mé rodině a jiných mrtvolách. Tentokrát se diváci mohou těšit na opravdu velmi netradiční rodinu,“ uvedla stanice v tiskové zprávě. Novinka vzniká pod režijním dohledem Jaroslava Fuita, na scénáři se též podílela Jana Procházková.

Ve společné domácnosti budou žít nepříliš úspěšná jazzová zpěvačka Kristýna (Ivana Chýlková) s naopak velmi úspěšným psychiatrem Lubošem (Jaromír Dulava), jejich děti – nemluvný syn Petr (Jan Cina) a rebelka Veronika (Anna Linhartová) – a obě babičky – věčně mladá Klementýna (Naďa Konvalinková) a kartářka Marta (Iva Janžurová). V dalších rolích se v sitcomu objeví například i Marián Labuda, Bob Klepl, Marek Taclík a další.

K TÉMATU: Nejvyšší podíl na trhu skupiny Prima Group od dob VyVolených

Originální scénář Haliny Pawlowské je prošpikován jejím osobitým humorem a pohledem na svět a zejména na vztahy uvnitř rodiny. Smích pak vnáší do seriálu zejména soužití několika generací pod jednou střechou, přičemž každá z postav je navíc velmi výraznou osobností. Jejich vzájemné střety tak i v běžném životě vytvářejí mnoho vtipných situací, které skvělými výkony ještě podtrhují výborné herečky a herci v hlavních i epizodních rolích,“ píše TV Prima.

TV Prima se vydává v krocích slovenské TV JOJ, ta se sitcomy sklízí velké úspěchy. Česká Prima nasadila na pondělní 21. hodinu volné pokračování seriálu Taková normální rodinka, ovšem pod názvem „Rodinka“, v hlavních rolích hrají Jana Štěpánková, Dana Kolářová a Jaromír Hanzlík. Podíl na trhu se pohybuje nad 20%, což je staniční nadprůměr.

rodinka_velkeZdroj: Archiv TV Prima.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .