Prima nasadí novinku Bubo Bubo proti Ordinaci

bubobubo

Čtvrteční večery budou na TV Prima patřit od tohoto týdne novince s názvem „Bubo bubo„. Konkurovat bude „novácké“ Ordinaci v růžové zahradě.

Jelikož jsou Češi národ hravý a soutěživý, Prima pro ně připravila zbrusu novou zábavnou soutěž! Utkají se vždy tři dvojice tvořené zpěváky, herci či jinými zajímavými osobnostmi. Budou hádat význam neobvyklých výrazů a odpovídat na vtipné znalostní otázky,“ uvedla v tiskové zprávě TV Prima. Moderátorem pořadu bude herec Bohumil Klepl. V prvním díle mezi sebou budou soupeřit tyto páry: manželé Isabela Sieglová a Pavel Soukup, královský pár ve hře Noc na Karlštejně – Kateřina Brožová a Petr Štěpánek a partneři v muzikálu Kat Mydlář – Ilona Csáková a Tomáš Trapl.

PSALI JSME: Prima Cool bude na podzim experimentovat, Nova vsadí na osvědčené

Soutěž Bubo bubo doplní divácká soutěž, každý z přítomných návštěvníků dostane pořadové číslo, Bob Klepl vylosuje jednoho, který bude moci ovlivnit výsledek soutěže. „Ten si nejprve vybere dva libovolné poradce a vzápětí tajně dvojici, které případná výhra – ale i prohra – připadne. Poté má za úkol uhodnout soutěžní otázku. V případě úspěchu získá 3 body. Pokud vyhraje, body se přičtou, prohraje-li, vybraná dvojice o body přichází,“ píše TV Prima. Druhou mezihrou formát TV Prima je písnička s SMS soutěží, výhru 5 tisíc korun obdrží ten divák, který bude vylosován z došlých SMS zpráv.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: