Prima Cool si pohraje s původním znění sitcomu

himym

Mladá televizní stanice Prima Cool si otestuje odezvu diváků na vysílání seriálu v původním znění s titulky, prvním titulem bude Jak jsem poznal vaši matku.

Opakování epizody sitcomu Jak jsem poznal vaši matku (v originále How I Met Your Mother) bude na Primě Cool vysíláno v původním znění s titulky. Od 30. června nasadi Prima Cool reprízy tohoto seriálu od prvního dílu, od pondělí do čtvrtka ve 21:35 sice půjde opět s českým dabingem, repríza následující den se objeví na obrazovkách s anglickým zvukem a českými titulky: „Mladá televizní stanice vychází tímto krokem vstříc všem divákům, kteří si o originální verzi sitcomového hitu psali. Od začátku července si budou moci ve všední dny odpoledne ověřit své znalosti angličtiny. Případně se pomocí původního znění sitcomu, doplněného českými titulky, v jazyce originálu zdokonalovat,“ zdůvodňuje Prima Cool své počínání.

PSALI JSME: Star Trek zaujal i po letech, Prima Cool nyní vsází na Krajní meze

Není třeba dodávat, že děj seriálu Jak jsem poznal vaši matku se odehrává v roce 2030, kdy padesátiletý Ted vypráví svým dospívajícím dětem, co všechno se stalo, než poznal jeijch matku. Prima Cool již odvysílala prvních pět sérií, šestou premiérovou řadu (právě skončila v USA) pravděpodobně zhlédnou diváci po skončení vysílání repríz. O dabingu amerických seriálů na Primě Cool se vedou delší dobu mezi diváky debaty o tom, proč stanice nevysílá seriály v původním znění. Stanice argumentuje průzkumy, v nichž diváci upřednostňují dabing. Například česko-slovenská MTV ale vybrané pořady nedabuje.

PRIMA COOL: Šestá Futurama se blíží. Bude i na Primě Cool?

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,