Prima Cool chystá další premiéru Futuramy

futuramamalaDOPLNĚNO – Na obrazovky televize Prima Cool se vrací Futurama, stanice uvede další premiérovou řadu, která byla v USA uvedena teprve v létě minulého roku.

Pokračování úspěšného animovaného seriálu Futurama připravuje do svého programového schématu česká Prima Cool. Informaci nám potvrdila TV Prima, jisté ovšem zatím je, že jej nasadí v únoru. Koncem srpna 2010 uvedla Prima Cool čtyři celovečerní filmy Futurama ve formě šestnáctidílné šesté řady (tedy přesně tak, jak jej Prima Cool získala od distributora). Přesné nasazení zatím nebylo upřesněno. Lze předpokládat, že by Futurama mohla obsadit čtvrteční slot po české premiéře 21. řady seriálu Simpsonovi, jedná se ovšem zatím jen o náš dohad a informace nebyla potvrzena.

K TÉMATU: Šestá Futurama se blíží. Bude i na Primě Cool?

Prima Cool tedy odvysílá v únoru premiéru další řady seriálu Futurama, u nás bude uvedena jako sedmá. Připomeňme, že domovská stanice FOX seriál zrušila. Záhy ovšem kabelová americká stanice Comedy Central objednala 26 nových epizod, přičemž zatím bylo odvysíláno 13 z nich a uváděny byly teprve v létě 2010. Jedná se tak o velkou tuzemskou premiéru.

Z ARCHIVU: Šestá Futurama se blíží. Bude i na Primě Cool?

Diváci u nás dlouhá léta tento seriál nemohli vidět (pouze v případě stažení z internetu). Jako vůbec první na seriál vsadila právě Prima Cool a stal se vlajkovou lodí. Ačkoli byl vysílán v náročném čase v 19:00 sedmkrát týdně, získal si u diváků oblibu a nové stanici generoval velmi dobrá čísla. Premiéra šesté řady obsadila slot 21:00 od pondělí do čtvrtka a opět ve sledovanosti nezklamala.

DOPLNĚNÍ:

Televize Prima nás dnes informovala o definitivním nasazení nové řady seriálu Futurama. Vysílat jej bude skutečně ve čtvrtek ve 20:45. V tomto čase nyní vysílá Prima Cool premiéru 21. řady seriálu Simpsonovi, jež brzy skončí. První díl budou diváci na Primě Cool zhlédnout již 10. února.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .