Personální změny TV Nova v oblasti PR

novalogomale

Televize Nova oznámila personální změny v tiskovém oddělení CET21. Vladimír Mužík nastoupil do funkce ředitele PR TV Nova, z tiskového oddělení odchází Michaela Fričová a Eva Poštulková.

BLOG K TEMATU: Proč už na Nově nepotřebují hezkou blondýnu?

Společnost CET21, provozovatel kanálů se značkou TV Nova, oznámila, že na post ředitele PR TV Nova nastupuje od 6. června Vladimír Mužík, který působil deset let v deníku Blesk a čtyři roky zde zastával pozici šéfredaktora: „Jsme rádi, že se Vladimír Mužík rozhodl nastoupit do TV Nova a pomoci jí svými zkušenostmi upevňovat na trhu pozici nejúspěšnějšího média v České republice,“ uvedl Jan Andruško, generální ředitel CET 21, ke jmenování Vladimíra Mužíka. Podřízen bude ředitelce marketingu Miloslavě Novákové.

ANALÝZA: Pět chyb Novy u turecké telenovely Tisíc a jedna noc

V souvislosti s jmenováním nového ředitele PR odchází Michaela Fričová, do konce června 2011 zastává pozici tiskové mluvčí TV Nova: „Práce pro TV Nova pro mě byla v posledních třech letech jedinečnou zkušeností. Jsem ráda, že jsem se mohla podílet na úspěšných projektech TV Nova, pracovat na komunikaci všech významných kroků TV Nova v poslední době, od programu, charitativních aktivit přes obchodní akvizice a digitalizaci až po změny v top managementu. Věřím, že skupina Nova zůstane nadále nejsilnějším hráčem na českém mediálním trhu,“ dodala sama Michaela Fričová k vzájemné dohodě.

SOUVISEJÍCÍ: Nova přišla o výkonného ředitele, Jan Řehák odchází

Ke stejnému datu se rozhodla opustit post PR manažerky TV Nova také dlouholetá posila Eva Poštulková: „Šestnáct let v televizi Nova bylo pro mě obrovskou pracovní i životní zkušeností. Jsem ráda, že jsem mohla být u zrodu mnoha úspěšných projektů celé skupiny včetně nadace televize. Přeji Nově, aby své vedoucí postavení nadále potvrzovala, a doufám, že v budoucnosti ještě budu moci s TV Nova spolupracovat.“

Z ARCHIVU: Nova chce rozvíjet pozici lídra, programově se moc neposune

Generální ředitel TV Nova Jan Andruško k tomu řekl: „Rád bych Michaele Fričové poděkoval za její práci pro TV Nova a přeji jí mnoho úspěchů v dalších profesních aktivitách. Současně děkuji i PR manažerce Evě Poštulkové za její dlouholetý přínos televizi Nova a úsilí v budování značky televize Nova.“

K TÉMATU: Jan Andruško: “Nova bude mít více zpravodajství

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .