Obchodním ředitelem CET 21 jmenován Jan Vlček

jan_vlcekNa pozici obchodního ředitele CET 21 nastoupí s účinností od 1. října 2011 Jan Vlček. Matěj Ribanský zůstává přítomen v pozici regionálního obchodního ředitele pro Českou republiku a Slovensko.

Novým obchodním ředitelem TV Nova se stává Jan Vlček a to s účinností od 1. října, uvedla to společnost CET 21 v návaznosti na ukončení výběrového řízení na pozici obchodního ředitele. Jan Vlček „nejlépe splnil všechny požadavky výběrového řízení“. Jan Vlček plně převezme obchodní oddělení CET 21 do konce přechodného období, které vyprší 1. dubna 2012. Jan Vlček přichází do CET 21 z postu Managing Directora společnosti BigMedia, dříve působil deset let ve společnostech skupiny WPP, například v MindShare či v pražské a moskevské pobočce JWT.

SOUVISEJÍCÍ: Personální změny TV Nova v oblasti PR

„Jan Vlček se připojuje k týmu CET 21 ve velmi důležitém období. Jeho příchod přispěje k dalšímu upevnění stability obchodní politiky CET 21 v roce 2011. Z důvodu zajištění stability a kontinuity vztahů s našimi klienty bude v průběhu přechodné fáze Matěj Ribanský působit jako regionální obchodní ředitel pro Českou republiku a Slovensko. Jednání během přechodného období budou proto především vedena týmem, který byl zapojen do jednání v posledních šesti měsících, sestávajícího z Matěje Ribanského a Jana Ulrycha, kteří poskytnou Janu Vlčkovi plnou podporu,“ uvedla TV Nova v tiskové právě.

K TÉMATU: Ředitelka marketingu TV Nova odvolána

„Velmi mě těší, že se mohu připojit k týmu nejsledovanější televizní stanice v České republice a nezpochybnitelnému lídru trhu a svými zkušenostmi a schopnostmi přispět k jeho dalšímu úspěchu. Práce v televizním průmyslu je pro mě velkou výzvou, obzvlášť pro nejvýznamnější společnost na televizním trhu,“ říká ke svému jmenování Jan Vlček.

PSALI JSME: ATO vybrala vítěze k provozování peoplemetrů – opět Mediaresearch

Generální ředitel CET 21 Jan Andruško dodává: „Jan je velký profesionál s rozsáhlými zkušenostmi v oboru, pro naši společnost proto bude významnou posilou. Jsem přesvědčen, že je nejlepším člověkem na pozici obchodního ředitele společnosti CET 21, a věřím, že přispěje k dlouhodobému úspěchu naší společnosti.“

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .