Novým prezidentem ATO je Jan Andruško

andruskoValná hromada Asociace televizních organizací zvolila ve středu 13. dubna nového prezidenta, stal se jím Jan Andruško, generální ředitel TV Nova.

Asociace televizních organizací (ATO) zvolila z rozhodnutí valné hromady nového prezidenta ATO, tím se stal Jan Andruško, generální ředitel CET 21: „Jsem rád, že se podařilo zachovat v této funkci roční mandát pro TV Nova. Rád bych v pozici prezidenta ATO navázal na práci svého předchůdce a podílel se na prosazování společných zájmů členů organizace,“ říká generální ředitel TV Nova a prezident ATO Jan Andruško.  

SOUVISEJÍCÍ: Jan Andruško: “Nova bude mít více zpravodajství

Funkce prezident ATO je čestnou funkcí, historicky prvním prezidentem byl Jiří Janeček z České televize, naposledy byl do funkce jmenován Petr Dvořák z CET21, který své volební období nedokončil. „Cílem sdružení je chránit i společné zájmy členů sdružení související s provozováním televizního vysílání,“ dodává ATO. Prezident zastupuje organizaci navenek a zastává zájmy členů.

Z ARCHIVU: Hrozí ČR arbitráž kvůli reklamě na ČT?

Asociace televizních organizací je zájmové sdružení, které od roku 1997 zajišťuje realizaci a koordinaci společného výzkumu elektronického měření sledovanosti televize v České republice metodou peoplemetrů, tzv. Projekt elektronického měření. V současné době jsou řádnými členy Česká televize, CET 21 spol. s r.o., FTV Prma spol. s r.o. a Asociace komunikačních agentur ČR. Přidruženým členem se v roce 2009 stala společnost Barrandov Televizní Studio, a.s. a od konce roku 2009 i mediální zastupitelství AT Media CZ.

PSALI JSME: Nova přišla o výkonného ředitele, Jan Řehák odchází

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .