Nový sitcom TV Prima už od 17. října

rodinka

VÍTE TO PRVNÍ Televize Prima uvede první díl sitcomu O mé rodině a jiných mrtvolách už v pondělí 17. října 2011, natáčet se přitom začal teprve koncem září.

V pondělí 10. října uvidí diváci TV Prima poslední díl původního sitcomu Rodinka, jehož osudy volně navazují na legendární československý seriál Taková normální rodinka. Tento počin může TV Prima hodnotit poměrně kladně, jelikož dosahuje podílu na trhu zhruba 20%. Od 17. října jej pak ve 21:20 vystřídá na TV Prima další původní sitcom s názvem „O mé rodině a jiných mrtvolách„. Seriál se natáčí od neděle 18. září.

K TÉMATU: Prima natáčí nový sitcom Haliny Pawlowské

V hlavních rolích situační komedie TV Prima se představí například Ivana Chýlková, Jaromír Dulava, Iva Janžurová, Naďa Konvalinková, Marián Labuda a jiní. Diváci budou sledovat osudy rodiny Chmurných, jejíž hlavou je Kristýna se dvěma dětmi a manželem, teprve ve třiačtyřicetiletech se stěhuje od svých rodičů. Generální ředitel TV Prima Marek Singer v nedávném rozhovoru pro ekonomický deník E15 uvedl, že sitcom nasadí stanic nejpozději v příštím roce.

SOUVISEJÍCÍ: Nejvyšší podíl na trhu skupiny Prima Group od dob VyVolených

Situační komedie budou na TV Prima s velkou pravděpodobností pokračovat nadále, v přípravách je novinka s pracovním názvem Sborovna. Vyloučeno není ani pokračování seriálu Rodinka, vše bude záviset na úspěchu prvních šesti dílů. Velké úspěchy s komediálním žánrem zaznamenává slovenská TV Joj, která boduje se širokým spektrem původních seriálů.

Autor článku:

Komentáře (4)

  1. Martin Petera Autor příspěvku

    Samozřejmě, že natáčí od 18. září :) Děkuji za upozornění. Bumbáním to nebylo :-D, ale pokročilá hodina v tom sehrála svoji roli… poněkud jsem se zabral do studijních povinností a nějak už mi potom vypínal mozek.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .