Nova odstartuje Polední a Noční TN už 14. února

nova_ie8Televize Nova skutečně rozšíří své zpravodajství a to o dva předpokládané bloky. V polovině února se vrátí publicistické pořady a začne projekt Česko Slovenská SuperStar.

Od 14. února rozšíří televize Nova své zpravodajství o dva nové bloky, podle předpokladům je tím prvním formát Polední Televizní noviny, který bude vysílán od pondělí do pátku, vyplývá to z předběžných programových plánů televize Nova. Druhou novinkou jsou Noční Televizní noviny, vysílací čas je stabilní ve 22:30 a to od pondělí do čtvrtka. Stávající Odpolední Televizní noviny zůstávají beze změny, tedy denně kromě soboty v 17:00, stanice tento formát spustila 5. února 2008. Více informací odhalí TV Nova na tiskové konferenci, koná se 1. února.

K TÉMATU: Jan Andruško: “Nova bude mít více zpravodajství

Do programu se vrací Občanské judo (nově v sobotu v 17:50) a Koření (sobota 18:30). Babicovy dobroty následují v neděli Odpolední Televizní noviny, tedy v 17:35. Prodloužení se dočkají Rady ptáka Loskutáka (neděle 18:20). Hlavní vysílací čas vyplní zejména turecká telenovela Tisíc a jedna noc.

PŘEČTĚTE SI VÍCE: Telenovela Tisíc a jedna noc se chystá i na Novu

V neděli 20. února startuje Česko Slovenská SuperStar 2 s moderátory Leošem Marešem a zpěvačkou Tinou. První díl ve 20:00 nabídne ochutnávku toho nejlepšího z letošních castingů.

Z ARCHIVU: ČS SuperStar moderují Tina a Leoš Mareš

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .