Nikdo není dokonalý pokračuje i v roce 2011

nikdo_neni_dokonalyTelevize Prima počítá s pořadem Nikdo není dokonalý i po Novém roce. Soukromá dramata se přesouvají na úterní večer, ve čtvrtek se vrací magazín „Mladší o pár let„. Podívejte se s námi na první plány TV Prima v roce 2011.

V inzerentně slabším období budou dočasně pozastaveny některé pořady, například seriál Cesty domů se vrátí o něco později. Pondělní večer obsadí romantické filmy Rosamunde Pilcher, úterý pak tandem Nikdo není dokonalý a Soukromá dramata. Zábavný program Hádej, kdo jsem! se vrací na středeční osmou, po něm přichází TOP STAR Magazín s Mahulenou Bočanovou.

K TÉMATU: Nikdo není dokonalý nekončí

Ve čtvrtek nabízí TV Prima sérii portétů TOP STAR, první vydání nám přiblíží Helenu Růžičkovou, po skončení se vrací Sabina Laurinová v programu Mladší o pár let, který provází diváky světem chirurgických a kosmetických změn. Páteční večer servíruje premiéru seriálu Vraždy v Midsomeru XIII, po skončení nechybí Show Jana Krause. Víkendový program obstarají filmy.

K TÉMATU: Prima Cool uvede v lednu seriál Dexter

Už dříve jsme vás informovali o tom, že místo bloku Sport TV Prima nasadí stanice publicistický formát Krimi plus (s podtitulem „rozhovory, komentáře, analýzy„), sport se stane součástí Zpráv TV Prima. Zpravodajská hodina se nově vysílá také o víkendu. Seriál Přátelé přesouvá TV Prima na všední dny ve 13:30. Po vzoru TV Joj reprízuje česká komerční dvojka zpravodajství a to před osmou ranní. V programu zůstávají i Fakta Barbory Tachecí.

DOPORUČUJEME: Prima na Silvestra odvysílá velkou show

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .