Narozeniny MTV přinesou moderované vstupy

mtv_dortDnešním dnem spouští česká MTV moderované odpolední vstupy a to vždy ve všední dny, připravují se i další novinky.

Od 29. listopadu zhlédnou diváci české verze MTV odpolední moderované vstupy mezi pořady. Provázet vás jimi budou Hanka Zajíčková a Dominik Turza (známý též z pořadu Talentmania jako „Smrtka“) a to vždy ve všední dny mezi 14:30 a 17:30. Každý týden se ponese v jiném duchu, první týden samozřejmě v narozeninovém stylu. K narozeninám přijdou MTV pogratulovat Filip Kratochvíl (syn Lucie Bílé) nebo též Charlie Straight (vítězi české hudební ceny MTV EMAs).

PSALI JSME: Německá mutace MTV bude placená

V dalších dnech budou tématy vstupů například adrenalin, BMX a samozřejmě nadcházející Vánoce. MTV přinese vůbec první české vydání pořadu MTV Cribs a to s Liborem Boučkem. Vstupy k tématu Cribs se natáčely v Domě snů, v němž se loni natáčela stejnojmenná reality show TV Nova.

Vánoční program MTV přinese zejména speciál MTV HITS, v němž se objeví pouze vánoční klipy (13:40 – 15:30 a 18:50 – 21:15), program pokračuje s Udílením cen MTV Cribs (15:30). Poslední den roku 2010 se nese ve znamení nejoblíbenějších klipů za uplynulý rok.

zajickova_turza
Hanka Zajíčková a Dominik Turza provedou diváky programem MTV ve všední dny v čase 14:30 – 17:30.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,