Miss se stěhuje, tentokrát na Primu

ceska_missMichaela Maláčová včera překvapila oznámením, že podepsala smlouvu na soutěž ženské krásy s televizí Prima. Důvodem je širší portfolio společenských pořadů.

Česká Miss 2011 mení koncepci a navíc nebude spolupracovat s Miss World a bývalou ředitelkou Miss ČR Taťánou Kuchařovou (rovněž bývalá Miss World). Pro server Novinky.cz Michaela Maláčová, ředitelka soutěže a majitelka licence, uvedla, že nešlo jen o finanční stránku, ale celkový rozvoj formátu: „Na televizi Prima dostávám prostor i v dalších pořadech – V.I.P. zprávách nebo v pořadu Top star. Nova mi nic podobného nemohla nabídnout. Trh se vyvíjí a změna je život,“ uvedla Michaela Maláčová. Dostala také nabídku z České televize, podle ní se všakjedná o soutěž, která patří na komerční stanici.

PSALI JSME: Miss ČR bude na diváky mávat z České televize

Ve středu odstartoval nový ročník soutěže Česká Miss, jež se sloučila s Miss ČR. Semifinále se koná 15. prosince, nová Česká Miss bude známá na jaře 2011. Česká Miss se v minulosti vysílala na TV Nova, loňský poslední přímý přenos ročníku Miss ČR režíroval Jiří Adamec překvapivě pro Českou televizi, aktuálně spolupracuje s televizí Prima po té, co se rozešel s televizí Nova. Na obrazovkách vysílá TV Prima jeho další počin s názvem Cesty domů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .