Léto na Óčku ve znamení festivalů

ocko_letoCelé léto bude na hudební televizi Óčko ve znamení festivalů a speciálů.

Hudební televize Óčko, kterou provozuje mediální skupina Mafra, a.s., se stalo partnerem řady festivalů. Zmiňme Mezi ploty, Votvírák, Sázava Fest, Keltská noc, České a Moravské hrady či Open Air Festival. Kromě tradičních reportáží z terénu si Óčko připravilo speciální hodinové pořady Inbox Speciál z festivalu, vysílat jej bude televize Óčko každý pátek v 20:00 (repríza je naplánována na sobotu v 18:00). Jednotlivé díly se budou věnovat vždy jednomu určitému festivalu, diváci se mají těšit na rozhovory a pohled do zákulisí.

Připravena jsou i zvláštní vydání DJ diváka a to opět každý pátek v 15:00, vysílat se bude z letních lokalit u nás i na Slovensku. Pokud nebudete mít možnost zhlédnout speciály na obrazovce, Óčko nabízí alternativu. Moderované pořady a speciály budou totiž umístěny na www.stream.cz/ocko.

K TÉMATU: Z1 vysílá živě přes iPhone

Připomeňme, že nově můžete živé vysílání Óčka sledovat i přes iPhone. „Óčko se stalo první hudební televizí na světě, která tuto aplikaci nabízí, a to zdarma, stačí si pouze stáhnout aplikaci z iTunes. K dispozici jsou varianty „video“ a „audio“. Kvalita streamu je ovlivněna dostupností datových služeb. Součástí aplikace je také EPG s aktuálním programem,“ uvádí společnost Mafra, a.s. Aplikace navíc podporuje všechny rychlosti (GPRS, EDGE, 3G a Wifi). Nedávno spustila své vysílání přes iPhone také zpravodajská stanice Z1.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: , , ,