Jednatelkou ATO se stala Vlasta Roškotová

atoMgr. Lucie Pokorná odchází z funkce jednatele ATO na vlastní žádost, členové ocenili její přínos. Její funkci převezme od 1. ledna 2011 Ing. Vlasta Roškotová.

Novou jednatelkou Asociace televizních organizací (ATO) bydla dnes jmenována Vlasta Roškotová. Stávající jednatelka Lucie Pokorná odešla na vlastní žádost. Společnost ATO sdružuje provozovatele českých televizních stanic (TV Nova, TV Prima, ČT, přidruženými členy jsou od roku 2009 TV Barrandov a AT Media), zároveň je zadavatelem průzkumu elektronického měřené sledovanosti televizí. Vlasta Roškotová vystudovala zahraniční obchod na VŠE, prošla také pozicí vedoucí rubriky médií, editora a zástupce šéfredaktora odborných časopisů Marketing&Media a Strategie. Posledním působištěm byla Kancelář RRTV (odpovídala za zahraniční agendu).

Uvolnění Lucie Pokorné z funkce jednatele ATO proběhlo na její žádost. Členové ATO jednomyslně ocenili mimořádný přínos Lucie Pokorné pro efektivní fungování organizace. Pod jejím odborně fundovaným a organizačně zvládnutým vedením došlo ke konsolidaci činnosti ATO. Její zásluhou prošla asociace několika klíčovými změnami bez komplikací a zcela v souladu se záměry a představami členů ATO,“ napsala v tiskové zprávě asociace ATO.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: