Hudební stanice Óčko s novým webem

ockonove

Hudební televize Óčko si nadělí v desátém roce vysílání nové webové stránky, které budou podle jejích slov v mnoha ohledech přelomové. Po několika letech web Óčka opouští rodinu webových stránek sesterského portálu idnes.cz a bude fungovat zcela samostatně. Stránky ocko.tv budou využívat nejmodernější grafiku a pohyb po webu.

Řešení našeho webu bude zcela revoluční jak po grafické stránce, kde jsme se vydali tzv. metro stylem, tak po té ovládací. S nadsázkou dnes můžeme říct, že návštěvník našich stránek již nikdy nepoužije tlačítko zpět.  Tento styl pak přinese i velmi intuitivní ovládání pro uživatele dotykových zařízeních. Velký důraz je kladen na sociální sítě, kdy veškeré diskuze a publikování pořadů bude využívat API facebooku, twittru a google+.  Součástí webu bude i kompletní archiv pořadů Óčka, a to i v chytrých médiích“, říká šéf technik Óčka Lukáš Hnilička.

K TÉMATU: Stanice Óčko možná změní majitele, od Mafry ji chce koupit Lagardere

Webové stránky vyvíjí společnost Mediaworks. Spuštění stránek je plánováno na první čtvrtletí 2012 a doprovázet ho bude podpora ve vysílání Óčka, sociálních sítích a v tisku. Óčko navíc umožní svým divákům možnost spolupodílet se na finálních úpravách webu.

ocko_novyweb

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: