How I Met Your Mother na Prima Cool

himymAKTUALIZOVÁNO – Americký sitcom How I Met Your Mother se rozzáří na obrazovkách už brzy.

V současné době je nadabována první řada tohoto seriálu. Známá jsou i první jména dabérů hlavních postav. Televize Prima Cool uvedla na Festivalu Fantazie v Chotěboři exkluzivní náhled a na fanouškovském webu seriálu jsme se mohli dočíst obsazení (prozatím neoficiální): Marshall: Michal Novotný, Barney: David Novotný, Ted: Martin Písařík, Lilly: Andrea Elsnerová, Robin: Tereza Chudobová, Ranjit: Jiří Prager. Mezi dalšími jmény je zmiňován i Otakar Brousek mladší. Podle prvních reakcí odvedli tvůrci dobrou práci.

A o čem seriál pojednává? Netradičně vyprávěný sitcom („Jak jsem se seznámil s vaší matkou„) o pěti kamarádech z New Yorku se poprvé objevil na obrazovce CBS v září 2005, na svědomí jej mají tvůrci Craig Thomas (American Dad!) a Cartet Bays. Děj se soustředí okolo Theodora Evelyna Mosbyho, jenž svým dětem vypráví příběh o tom, jak „se seznámil s jejich matkou“. Svůj příběh (odehrávající se v roce 2005) začíná hrdina vyprávět v roce 2030. Sedmadvacetiletý bytový architekt Ted žije společně v bytě s jeho dvěma nejlepšími přáteli z University – studentem práv Marshallem Eriksenen a učitelkou Lily Aldrinovou. Ted závidí spolubydlícím jejich lásku a hledá svou budoucí manželku. Zamiluje se do ambiciózní reportérky Robin Scherbatské. V dalších dílech sledujeme na jedné straně rozvíjející se šťastný pár, na straně druhé kamaráda Marshalla se zlomeným srdcem.

– Sestřih z prvních třech sérií najdete zde.
Více jsme o seriálu psali v článku.

 


 

AKTUALIZOVÁNO:

Požádali jsme televizi Prima o potvrzení informací: „Seriál How I Met Your Mother má skutečně Prima COOL v úmyslu vysílat. Nebude to ale tak brzy, jak se možná očekávalo. Uvažovaný název pro tento seriál je Jak jsem poznal vaši matku. Protože jde ale o pracovní název, nemusí být konečný,“ sdělil nám Filip Sychra z Prima Cool. Jména dabérů a jejich obsazení stále zůstává zahaleno tajemstvím: „Z neoficiálních informací o dabingu Vám mohu potvrdit jen jména zvažovaných dabérů – Michal Novotný, David Novotný, Martin Písařík a Andrea Elsnerová. O jejich obsazení do rolí je však nyní předčasné se zmiňovat.“

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: