Gondík, Rychlý a speciál Víkendu v létě na Nově

nova-leto

SCHÉMA UVNITŘ – Diváci TV Nova se v červenci mohou těšit na dvě novinky, jednou z nich je zábavný formát A je to doma!, publicistický speciál Česko k neuvěření startuje už v neděli 17. července

Televize Nova nasuje do letního programového schématu další dvě novinky. První z nich je zábavná rodinná show A je to doma!, Dalibor Gondík a Petr Rychlý od úterý 12. července zavítají se štábem vždy do náhodně vybrané rodiny a položí jim vědomostní otázku. Odpoví-li správně, vstupují do hry, série otázek bude zkoumat znalosti z tvorby TV Nova. Celkem si rodina může vysoutěžit až 14 tisíc korun. Konkrétní čas TV Nova zatím nezveřejnila.

AKTUÁLNĚ: Wipeout na Nově zabodoval

Už 17. července nasazuje TV Nova letní publicistický speciál Česko k neuvěření, přípravy má svědomí tým magazínu Víkend. „Česko k neuvěření mapuje nejzajímavější momenty v novodobé historii naší země. Každý díl nabídne kromě archivní záběrů, také současný pohled. Pořadem bude provázet jeden z moderátorů Televizních novin. A v prvním díle se můžeme těšit na téma Živly proti nám,“ prozrazuje Marie Fianová z tiskového útvaru TV Nova. Formát nasazuje TV Nova vždy v neděli po skončení cyklu Soukromé pasti.

schema_leto_2011_novaProgramové schéma TV Nova – léto 2011. Pro zvětšení klikněte myší. Zdroj: RadioTV.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: