Extreme Sports Channel v 16:9 už od středy

extreme

Od středy 28. září přinese stanice Extreme Sports Channel divákům nový formát obrazu, díky širokoúhlému režimu slibuje „více a lepších zážitků ze sledování adrenalinových pořadů„.

Společnost Chello Central Europe, která zastupuje stanici Extreme Sports Channel, oznámila, že od 28. září naladí diváci tento kanál ve formát 16:9. Přechodem na nový obrazový formát kanál Extreme Sports Channel vychází vstříc požadavkům diváků a také trendům v televizním vysílání. „Od změny si slibujeme zvýšení zájmu operátorů a také sledovanosti této televize s jedinečným obsahem,“ uvedl Aleš Fabík, Country Manager ze společnosti Chello Central Europe.

Stanice Extreme Sports Channel láká v říjnu na premiérové pořady: „Stovky koňů pod kapotou závodních automobilů usilují v pořadu PINKS (od pondělí 10. října v 19.30 hod. a 22.50 hod.) na dráze o délce čtvrt míle o vítězství nad soupeřem. The Alli Show (od pátku 7. října v 17.50 hod. a 18.15 hod.) představuje fanouškům šest různých adrenalinových sportů, například motokros nebo wakeboarding. Prestižní soutěž Simpel Session (od pátku 21. října v 16.10 hod.) zaujme všechny milovníky bmx a skateboardingu.“

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .