Empatia vysílá, Viasat Nature na nové pozici

empatiaPřipravovaná slovenská celoplošná stanice Empatia zahájila testovací vysílání, prozatím zájemců nabízí monoskop. Skylink provedl změnu transpondéru kanálu Viasat Nature.

Slovenský program TV Empatia si už nyní mohou naladit diváci na satelitních přijímačích. Podle serveru Parabola.cz lze novinku naladit na satelitu Astra 3B (23,5°E) a kmitočtu 11,797 GHz (polarizace horizontální, SR: 27500, FEC: 3/4). Televize má odstartovat 11. listopadu, zkušební vysílání by mělo být ovšem dostupné už od října. Jako cíl si stanice vytyčila 5% podíl na trhu a jak uvádí web Mediálne.sk, sledovanost si chce nechat měřit hned po startu, hlavní vysílací čas bude v čase 15-24. Kromě provizorního webu http://www.tvempatia.sk/ spustila stanice také elektronického průvodce EPG, většinu programu tvoří dokumentární pořady ze světa zvířat. EPG nezobrazuje plánovaný program, nýbrž se jedná o EPG Viasat Nature. Konkrétní nabídku však stanice zveřejní až na tiskové konferenci, která se bude konat v druhé polovině října.

K TÉMATU: Skylink rozšiřuje programovou nabídku o erotiku a CS tvorbu

TV Empatia se charakterizuje jako celoplošná slovenská stanice se širokou cílovou skupinu. Satelitní platforma Skylink ji zařazuje jako novinku v neplacené nabídce, dále nabídne non-stop erotický kanál, stanici pro gaye, zbrusu nový balíček CS TV a jako první zařazuje platforma Travel Channel HD. Více informací na www.skylink.cz, kde je rovněž uveden nový ceník.

Dokumentární stanice Viasat Nature změnila kmitočet, obsadil pozici po kanálu Kino CS, který se přesunul s ostatními programy do již zmíněného balíčku CS TV. Nové parametry Viasat Nature jsou Astra 3B (23,5°E), kmitočet 11,992 GHz, polarizace horizontální, SR: 27500 a FEC: 3/4.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .