DJ divák televize Óčko má dva nováčky

ocko_letoFOTO UVNITŘ – Do hudební televize Óčko přichází dvě nové tváře – bývalý hokejista a moderátorka rockového rádia. Oba budou moderovat interaktivní pořad DJ divák.

Moderátorský tým stanice Óčko rozšiřují dvě nové tváře, diváci se s nimi setkají vždy ve středu (resp. ve čtvrtek) v čase 15:00-16:30 v pořadu DJ divák, pořad umožňuje zasílat hudební přání k oblíbeným klipům. První posilou je herečka a moderátorka Klára Hajdinová, po maturitě na obchodní akademii začala studovat Vyšší odbornou školu hereckou. Nyní moderuje na rádiu RockZone 105,9 FM, kde začala pracovat od června loňského roku, slýchat ji můžete například v bloku živých koncertů ve všední dny od 19:00.

PSALI JSME: Léto na Óčku ve znamení festivalů

Další novou tváří je in-line hokejista Petr Cerha (přezdívaný Nasty), díky spoluhráči se začal zajímat o beatbox, následně se účastnil různých klubových soutěží, na nich začal vystupovat a akce také sám organizovat. Od roku 2005 moderuje jak společenské akce, tak i pořady v menších televizích. Díky svému umění se dostal do televize Óčko jako host. A protože zaujal a odešel už jako moderátor.

klara_petr

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: