Disney Channel zítra vystřídá Jetix

disneychannelmalyJiž zítra 19. září mohou někteří diváci zaznamenat změnu na poli stanic pro děti a mládež. Stanice Jetix zmizí a bude nahrazena Disney Channel.

Disney Channel se zaměří na dvě věkové skupiny – děti ve věku dvou až pěti let a šesti až čtrnácti let a jejich rodiny. Vysílání zahájí seriál Hannah Montana. Ve vysílání se také objeví animovaný seriál Phineas a Ferb a poprvé bude uveden seriál JONAS. Dále se na Disney Channel objeví původní filmy, např. Muzikál ze střední, Rocktábor a Program na ochranu princezen.

„V několika uplynulých letech se Disney Channel stal nejoblíbenějším kanálem pro děti a rodiny na celém světě. Tento úspěch je výsledkem našeho úsilí vyrábět programy nejvyšší kvality, které oslovují děti bez ohledu na místo, kde žijí – ať již zde v Praze, Londýně či Los Angeles. Jsme rádi, že 19. září začne Disney Channel vysílat, a věříme, že jedinečná programová nabídka Disney Channel, zahrnující celou řadu hitů, si získá srdce českých dětí a rodin,“ řekl k zahájení vysílání na našem území Maciej Bral, viceprezident a generální ředitel Disney Channels pro střední a východní Evropu.

Nový kanál bude vysílat 24 hodin denně. Ráno a dopoledne bude patřit dětem ve věkovém rozmezí 2 až 5 let. Blok pořadů Playhouse Disney poběží ve všední dny od 6.00 do 7.00 a od 8.00 do 10.00, o víkendech potom od 6.00 do 8.30.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .