ČT1 v létě s premiérami a novou grafikou

ct1_leto

LETNÍ SCHÉMA ČT1 UVNITŘ – Diváci České televize se v létě kromě tradičních repríz mohou těšit také na několik premiérových pořadů.

Heslem letošních prázdninových měsíců bude „Zařaďte Jedničku„. Diváci se mohou těšit na cyklus Slovenské televize s názvem „Nesmrtelní„, jedná se o sérii moderních přepisů klasických dramatických děl, za všechny zmiňme Lermontovu Maškarádu.

PSALI JSME: ČT spustila portál TýYó

Přestávku si bere úspěšný reprízový seriál Četnické humoresky, místo prvorepublikových četníků zaujme detektivní seriál Eden. Páteční seriálový slot obsadí Hop nebo trop. Chybět nebudou ani zahraniční filmy (Návštěvníci, Nalevo od výtahu, Sedmá rota), vrátí se také česká trilogie Ohnivé ženy.

MAPUJEME LETNÍ PROGRAMOVOU NABÍDKU:
V létě změní Prima Love programové schéma, reaguje na přání divaček

ČT opráší archiv, vrátí „S politiky netančím“, Sklep i Cimrmana

Pro děti prodlužuje Česká televize pásmo Planeta YÓ, přes prázdniny se nejmenší diváci mají těšit na seriály Heřmánci, Byla jednou jedna planeta, Inami a mnoho dalších. Před Večerníčkem v 18:30 odvysílá Jednička premiéru animovaného Garfielda, ČT včera uvedla, že půjde nejen v HD, ale také ve 3D formátu.

SOUVISEJÍCÍ:
4teens v pátek neuspěl, stěhuje se

Česká televize vrací regiony na ČT 1

Z dalších premiér uveďme Toulavá kamera ochutnává Česko (pátek 21:20), Výletníci (show Vojtěcha Bernatského a Petra Svěceného o tipech na výlet a informace o nákladech spojených s cestou). V neděli odvysílá ČT1 cyklus Na cestě po Česku 2011 či třetí řadu seriálu Pravěk útočí.

schema_leto_2011_ct1

Předběžné programové schéma ČT1. Pro zvětšení klikněte myší.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,