ČT ponechá sobotní noční pořady

pozdnisber_insomniaOPRAVA – Česká televize i nadále počítá se sobotními nočními pořady Hotel Insomnia a Pozdní sběr. Tyto dva pořady nahradily kultovní show Noc s Andělem na začátku letošního roku.

Informace serveru RadioTV.cz o možném zrušení obou pořadů dnes mluvčí televize Ladislav Šticha odmítl s tím, že ČT s těmito pořady i nadále počítá. Původně jsme uvedli, že oba pořady nebudou v září obnoveny. Neobjevily se totiž v ceníku reklamy společnosti Media Master, která obchoduje s vysílacím časem veřejnoprávní televize. Mluvčí ČT ale napsal, že televize zatím s těmito pořady počítá. Je tedy zřejmé, že obě relace budou pokračovat i v podzimní televizní sezoně. Za nepřesnost se omlouváme.

V živém vysílání Hotelu Insomnia vystupovali hudebníci různých stylů a žánrů. Stopáž 90 minut byla vyměřena i druhému formátu, jehož průvodkyní byla Hana Šimková. Formát se zaměřoval na milovníky kultury a kulturního dění u nás (bez ohledu na žánr).

PODROBNOSTI: Podzimní novinky na ČT: Cukrárna vystřídá retro seriál Vyprávěj

Překvapením pro dlouholeté diváky nočního sobotního vysílání ČT2 bylo loňské zrušení pořadu Noc s Andělem, který se po letech odmlčel 31. prosince.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .