ČS SuperStar moderují Tina a Leoš Mareš

tinaTelevize Nova odhalila koncem minulého týdne kompletní složení moderátorské dvojice a poroty pěvecké show Česko Slovenská SuperStar.

Adéla Banášová si dává pauzu s moderováním a porotcováním ve velkých projektech. Po boku Leoše Mareše se v moderátorské roli objeví populární slovenská zpěvačka Tina, letošní stříbrná slovenská Slavice. K nabídce moderování Česko Slovenské SuperStar uvedla: „Je to výzva. SuperStar sleduji už roky a je úžasné, že tentokrát ji budu mít možnost zažít takto zblízka.“

PSALI JSME: Nova a Markíza uvedou 2. řadu federální SuperStar

Castingy druhé federální řady SuperStar, kterou TV Nova a TV Markíza odvysílají na jaře 2011, se budou konat v Bratislavě (18. prosince), Košicích (9. ledna) a Praze (15. ledna). První casting proběhl v Brně 11. listopadu. V porotě zasednou ostřílený zpěvák Palo Habera, textařka Gábina Osvaldová a také dva překvapiví nováčci – česká zpěvačka Helena Zeťová a slovenský rapper Rytmus, známý právě z duetu s Tinou s názvem Príbeh anebo nejnovějším počinem Zlatokopky.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. violista

    katastrofa ….. už zase… navíc téměř beze změny. :-( No ten řečník nebo co to je, to je taky teda úžasnost – ani o zpěvu to v jeho případu není. Kdyby to alespoň mělo úroveň v té porotě atd.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .