CS Mini chystá nový kabát, rozšíří program

cm_mini_logoZměna grafiky, rozšíření programové nabídky a zbrusu nový portál CSmini.cz, to je výčet novinek, které plánuje kanál CS Mini.

V polovině března zhlédnou diváci novou grafiku dětského kanálu CS Mini, informoval o tom server Parabola.cz. Druhá polovina března přinese rozšíření stávající programové nabídky. CS Mini vysílá denně mezi 6. a 12. hodinou, zbývající čas je vyhrazen programu CS Film.

PSALI JSME: Na programu CS Film startuje cyklus „Stalo se…

První novinkou je příběh na dobrou noc, CS Mini odvysílá každý večer v 19:45 pohádku pro malé diváky. V tomto čase stanice nevysílá, jednat se má o programové okno v rámci vysílání televize CS Film. Jednou týdně ve vysílání stanice CS Film, (resp. jednou měsíčně v rámci programu CS Mini) vyhradí stanice vysílání hitparádě nejnovějších a starších filmových klipů.

Z ARCHIVU: Skylink rozšiřuje programovou nabídku o erotiku a CS tvorbu

V neposlední řadě bude spuštěn nový zábavný portál csmini.cz, pro návštěvníky jsou připraveny interaktivní hry, filmové písničky a mnoho dalšího. Před nedávnem spustila Československá filmová psolečnost, která provozuje stanice CS Film a CS Mini, portál CSFmag.cz. K dispozici jsou zde informace o novinkách týkajících se českých a slovenských filmů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .