CS Link mění logo, nabízí výlučně Primu HD

cs_link_noveBřezen přináší velké změny do satelitní platformy CS Link. Změnila své logo, přidává jako jediný operátor Primu HD a programy HBO nabízí na půl roku zdarma.

V souvislosti s plánovaným zásadním rozvojem platformy CS Link a rozšířením programové nabídky jsme se rozhodli zmodernizovat i naše logo,“ uvedl CS Link na svém webu. Oranžovočervené logo se zcela zásadně liší od předchozího.

K TÉMATU: CS Link uvedl zbrusu nový web

K 1. březnu doplňuje CS Link své portfolio o třetí neplacený program ve vysokém rozlišení. Prima HD je zařazena do neplacené nabídky, automaticky ji získají noví zákazníci a také ti, kteří si v minulosti objednali tarif „HD“. „Stávající zákazníci, kteří ještě nemají neplacené HD, si nyní mohou objednat nový tarif „Neplacené 2 HD“ za 200 Kč a získají tak oba neplacené HD programy  – Prima HD a Nova HD. Třetí neplacený program ČT HD je automaticky aktivován všem zákazníkům,“ dodává CS Link. Primu HD naladíte na následujících parametrech: Astra 3B (23,5°E), 12168 GHz, vertikální polarizace, symbolová rychlost 27500 a FEC: 3/4. CS Link má podepsanou s Primou exkluzivní smlouvu, Prima HD tak bude výhradně na kartách CS Link.

PSALI JSME: CS Link se slučovat s platformou SkyLink nebude

CS Link navíc při půlročním předplatné balíčku FILM+ a dalšího balíčku dle vlastního výběru (kromě stanice FILMBOX) dává zákazníkům zdarma balíček FILM na dalších 6 měsíců. Volný balíček MÝCH 6 pro velký zájem pokračuje, z nabídky balíčku TOTAL se 24 programy lze vybírat a neomezeně vyměňovat již zvolené programy.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: , ,