CS Link láká zákazníky od konkurence

cs_link_nove

Provozovatel satelitní platformy CS Link oznámil časově omezenou nabídku, zákazníci konkurence mohou přejít právě k CS Link a získají jednu ze dvou nabídek.

Společnost Media Vision, provozuje platformu CS Link, oznámila, že má pro zákazníky konkurence časově omezenou nabídku. Informoval o tom server Parabola.cz s tím, že zákazníci mohou získat roční kartu CS Link a roční předplatné balíčku TOTAL. Druhá akce poskytne dotaci na nákup HD set-top-boxu. Nabídka je pro jakoukoli aktivní kartu konkurence nebo předpložení originálního vyúčtování ne starší než 60 dnů.

Z ARCHIVU: CS Link už má oficiálně nového majitele. Co všechno se změní?

Pokud zákazníci splní jednu z podmínek, získá národ na čerpání jedné ze dvou výhod. Klient může získat roční Irdeto kartu CS Link za 699 Kč (28,6 €) a roční předplatné programového balíčku TOTAL (3 480 Kč / 139,20 €) zdarma. Druhá nabídka je podmíněna nákupem placené TV od CS Link v hodnotě minimálně 1 500 Kč (60 €), v tom případě získá zákazník kartu bez časového omezení v hodnotě 1 999 Kč (79,96 €) a dotaci na prodaný HD box 1 500 Kč (60 €). Obě nabídky jsou platné do 31. července.

SOUVISEJÍCÍ: Skylink spustil nové programy, upravil ceník a mění karty

Připomeňme, že konkurenční operátor Skylink nabízí do konce července akci „Prázdniny se Skylinkem„. Za výměnu karty Cryptoworks získá zákazník kartu Irdeto za 600 Kč, zároveň však získá možnost přeměnit investici na aktivaci přeplaceného balíčku. Více informací na www.skylink.cz.

AKTUÁLNĚ: NGC HD spustí Skylink v polovině měsíce

Autor článku:

Komentáře (4)

 1. kulisara

  Noooo. celkem zajímavá akce CSlinku… ALE – docela by mne zajímalo jak to chce CSLink udělat, když jim tedy přinesu poslední vyučtování DigiTV??? To myslím že nemaj zrovna „vychytaný“… Já řeknu prodejci: dejte mi teda CSLink kartu a já vám dám poslední vyučtování i se složenkou :-) …(a u DigiTV zůstanu dále)
  Je dost nepravděpodobný, že by CSLink zavolal na zákaznickou linku DigiTV a řekl, že nějaký pán si od nich vzal kartu a že at mu zrušej to předplatný…:-))
  to by mohl takhle říct každej :-))
  Orig. kartu jim dát nemůžu páč je to majetek DigiTV…..

  1. Martin Petera Autor příspěvku

   Zajímavý dotaz. Poptám se přímo v CS Linku, odeslal jsem dotaz. Poté Vám dám hned vědět.

  2. Martin Petera Autor příspěvku

   Právě jsem dostal informace přímo od CS Linku. Ve Vašem případě skutečně nemůžete odevzdat kartu, platí pro Vás možnost ukázat vyúčtování ne starší než 60 dnů (u konkurence můžete zůstat nadále a mít tak aktivní dvě karty, rušení smlouvy CS Link neřeší).

   Kartu lze fyzicky odevzdat pouze v případě, že ji vlastníte, což je patrně jen v jediném případě, že máte přímou satelitní konkurenci ;-).

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .