Známá hračka Igráček má svůj vlastní časopis

igracek_logoČasopis pro děti, „které objevují svět„, takto se charakterizuje novinka společnosti EFKO – karton. Ve vysokém nákladu 100 tisíc kusů si dvouměsíčník klade za cíl oslovit nejmenší čtenáře ve věku 6-12 let. Kromě poučných článků informuje děti o všem, co je zajímá, nabízí komiksy, kvízy a hry. Součástí každého čísla je dárek, například první číslo láká na postavičku Igráčka. Každý předplatitel navíc obdrží speciální dárkový set.

Nostalgie jménem Igráček více než rok na trhu

Časopis Igráček je oficiálním dvouměsíčníkem společnosti EFKO – karton, na český trh je uvádí rok poté, co se legendární dětská hračka vrátila do obchodů. Časopis je určen nejmenším čtenářům ve věku 6-12 let. Podtitul nového titulu zní „Pro všechny děti, které objevují svět„. První číslo vyšlo na přelomu září a října. Plány vydavatelství jsou zajisté velké, jelikož počáteční náklad titulu je 100 tisíc kusů.

V jednotlivých číslech dvouměsíčníku Igráček se ukrývají zábavné kvízy, hry, komiksy a články s cílem poučit. Součástí každého vydání je navíc dárek, hned úvodní číslo láká na postavičku Igráčka jménem Filip, ten je průvodcem celého časopisu. Igráček má rovněž svůj vlastní web www.igracek.cz, na něm jsou uložena videa, náhledy časopisu, přehlídku hraček a mnoho jiného.

Dárky pro předplatitele, soutěže o mobil

Do 31. října si zájemci o abonmá mohou zajistit kromě šesti čísel za cenu 270 Kč také několik dárků. Každý předplatitel ročního předplatného získá dle distribučního servisu Send puzzle Shrek (malý set) a Igráčka Máma (celkem v hodnotě 158 Kč), dvouleté předplatné zajistí abonentům puzzle Shrek (velký set) a Igráčka Táta (celkem v hodnotě 358 Kč). Jedno číslo je ve volném prodeji za cenu 49 Kč, při předplatném tedy ušetříte 4 koruny.

Do 11. listopadu mohou děti posílat kresby Igráčka Filipa s jeho oblíbeným psem. Nejzajímavější pes se má podle časopisu stát hrdinou komiksu. Deset autorů bude odměněo, první tři ceny představují mobilní telefon Vodafone 858 Smart, další tři získají „obří křeččí svět ZhuZhu pes“ a do desátého místa obdrží ocenění stolní hru Noemova archa.

igracek_nahledNový časopis Igráček pro nejmenší čtenáře. Screenshot: RadioTV

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: