Zkouknito.cz pořádá letní soutěž o Zlaté dítě portálu s cenami v hodnotě 30 tisíc

radiotv-archiv43Internetový portál Zkouknito.cz ve spoluprácí s portálem Babyweb.cz pořádají prázdninovou soutěž o Zlaté dítě portálu, kde vítěz získá ceny v hodnotě 30 000 korun. Soutěž bude probíhat od 04.08.2008 do 31.08.2008.

Pro dobu letních prázdnin přichází portál s oživením stojatých vod českého internetu  formou zábavné soutěže o Titul Zlaté dítě portálu Zkouknito.cz, kterou pořádá s partnerem soutěže Babyweb.cz. „Chtěli jsme uživatelům přinést v létě více zábavy. Babyweb je spolehlivým a hlavně uceleným zdrojem informací pro ženy připravující se na mateřství, těhotné a maminky s dětmi, proto spojení s Babywebem nám přišlo jako naprosto logický krok pro takovou soutěž,“ říkají provozovatelé portálu Zkouknito.cz.

Internetový portál Zkouknito.cz přináší denně zábavu tisícům uživatelům formou nových videí a fotografií, členěných do kategorií jako jsou zábavná videa, auto – moto videa, amatérská videa, reklamy, domácí mazlíčci, animace a v neposlední řadě právě děti a miminka.

Partnerem soutěže se stal portál babyweb.cz – kompletní průvodce mateřstvím a rodičovstvím.
Internetový portál babyweb.cz přináší aktuální informace všem, kteří si své rodičovství chtějí skutečně užít, ale i těm párům, které své miminko teprve plánují nebo jej právě očekávají. Denně poskytuje užitečné informace o všem, co se této radostného období života týká, ať už z oblasti gynekologie, porodnictví, pediatrie, nebo psychologie, sexuologie, financí, či práva. Špičkoví odborníci z těchto oborů zároveň každý den odpovídají na desítky dotazů čtenářů. Navštivte www.babyweb.cz.

Princip soutěže:
Uživatelé serveru zkouknito.cz, kteří se budou účastnit soutěže „Zlaté dítě“ budou mít za úkol, umístit na tento server video nebo fotografii svého, nebo jiného dítěte. Podstatné je, aby tato fotka či video byli natolik zajímavé, aby jejich majitel získal nejvíce unikátních návštěv za dané období. Tento faktor je velmi dobře a přesně měřitelný.

Hlavní výhra:
Vítězná fotografie nebo video získává titul Zlaté dítě portálu Zkouknito a jako hlavní výhru získá Komplet:

 • sportovní kočárek V3 s hlubokou korbou
 • židlička Fábula s jídelní soupravou
 • cestovní postýlka Apollo se závěsným lůžkem
 • golfové hole Solar s nánožníkem a pláštěnkou
 • autosedačka Zenith váhové kategorie 9-25 kg
 • bezpečnostní zábrana Porta
 • autosedačka Merit váhové kategorie 15-36 kg
 • polohovací lehátko Lasco

  Dále bude slosováno 5 dalších cen v hodnotě 1000 Kč, kterými bude 5x polohovací lehátko Siesta s hrazdou. Ceny poskytl sponzor soutěže, internetový obchod pro děti a miminka Babypoint.eu.

  Přejeme Vám hodně zábavy a štěstí v soutěži. Pro bližší informace o soutěži, partnerech a cenách navštivte webové stránky portálu Zkouknito.cz.

 • Autor článku:

  Napsat komentář

  Pro přidání komentáře musíte .