Zkouknito.cz pořádá novou soutěž vyhraj „Moře za 30 tisíc“

radiotv-archiv31Internetový portál Zkouknito.cz vyhlašuje novou soutěž „Vyhrej moře za 30.000,-“, kde vítěz vyhrává zájezd k moři . Soutěž probíhá od 30.09.2008 – do 10.10.2008.

Po letošním velmi krátkém létě, Vám internetový portál Zkouknito.cz přináší možnost odletět za sluncem k moři formou zábavné soutěže „Vyhrej moře za 30.000,-„.

Možnost strávit v zimních měsících pár příjemných chvil sluněním, potápěním u moře a odpočinkem uvítá asi každý člověk. Chtěli jsme uživatelům přinést trošku letní pohody i do zimních pracovních dnů, proto jsme připravili soutěž, kde hlavní výhrou je právě dovolená u moře,“  říkají provozovatelé portálu Zkouknito.cz.

Internetový portál Zkouknito.cz přináší denně zábavu tisícům uživatelům formou nových videí a fotografií, členěných do mnoha kategorií a jednou z nich je i cestování a dovolená.

Princip soutěže:
Uživatelé serveru zkouknito.cz, kteří se budou účastnit soutěže „Moře za 30.000,-“ budou mít za úkol, umístit na tento server video nebo fotografii s tématikou zajímavý prázdninový zážitek. Podstatné je, aby tato fotka či video byli zajímavé i pro ostatní uživatele, aby tak jejich majitel získal nejvíce unikátních návštěv za dané období. Tento faktor je velmi dobře a přesně měřitelný.

Hlavní výhra:
Vítězná fotografie nebo video získává hlavní výhru – dovolenou pro dvě osoby v hodnotě 30.000,- kč, v atraktivní destinaci s celoročním sluncem a možností koupání, která je k odběru v zimních měsících 2008/2009.

Přejeme Vám hodně zábavy a štěstí v soutěži. Pro bližší informace o soutěži navštivte webové stránky portálu Zkouknito.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .