Vydavatelství RF Hobby slavilo 13 let od startu prvního titulu

rfhobby_titulyTřináct let od okamžiku, kdy vydavatelství RF Hobby spustilo svůj vůbec první projekt Doteky štěstí, uplynulo v sobotu 22. října. Od té doby se portfolio společnost rozšířilo na celkem 27 titulů. Krátce po zahájení prvního časopisu se na svět dostal druhý dodnes fungující formát – Zbraně & náboje. Navíc už v červenci jeden z nejúspěšnějších časopisů – 21. století – se dožil stého vydání.

První titul Doteky štěstí už 13 let na trhu

V sobotu 22. října oslavilo vydavatelství RF Hobby 13 let od prvního debutu na českém trhu. Historicky prvním projektem je titul Doteky štěstí. Časopis je určen ženám, „kterým život na krátkou či delší dobu ukázal nepřívětivou tvář, avšak ony opět touží po něžných dotecích„. Na osmačtyřiceti stránkách najdou čtenářky každý měsíc za 26,50 Kč příběhy a vyprávění žen a mnoho jiného. Šéfredaktorkou je Eva Dostálová.

SOUVISEJÍCÍ: Vychází sté jubilejní číslo 21. století, vydejte se s námi do historie titulu

Krátce po startu časopisu Doteky štestí následoval na jaře 1999 měsíčník Zbraně & náboje. Toto periodikum už dle názvu cílí primárně na muže, obsahem jsou informace a zajímavosti z oblasti zbraní celého světa, podobný titul se na českém trhu patrně nevyskytuje, rovněž servíruje bohatou obrazovou dokumentaci. Za cenu 99,90 Kč získají čtenáři 96 stran čtení.

PŘEČTĚTE SI: Podzimní speciály 21. století Extra a History Revue

V pátek 21. října navíc vyšel nový speciál, který se tentokrát zaměřuje na „pistole“, jak uvádí RF Hobby, jedná se o „exkluzivní magazín zaměřený na testy a představení nejnovějších zbraní na našem trhu i zbraní již zavedených„, magazín vychází jednou ročně, všechny testy provádí špičkoví odborníci na střelbu. Obsah aktuálních vydání jednotlivých titulů najdete na přímo na stránkách www.rf-hobby.cz.

MediaProjekt I.+II.Q’11: Nedělní Blesk předstihnul poprvé Rytmus života

web_jedenadvacitka21. století je jedním z nejúspěšnějších projektů RF Hobby, vychází od května 2003. Screenshot RadioTV.cz

Velký rozmach vydavatelství od roku 2003

V roce 2000 odstartovala třetí novinka TOP Class, dvouměsíčník je určen pro „horních deset tisíc naší společnosti„, orientuje se zejména na mužského čtenáře, kterému nabízí seriózní ekonomické analýzy, tak poslední trendy v oblasti módy, hodinek, šperků. Cena jednoho vydání je 99,90 Kč a celkem nabízí 176 stran čtení.

STALO SE: Top Class a Guide mění vedení, Rezidence zesílí

Ještě na počátku roku 2003 vydávala společnost RF Hobby čtyři tituly a jeden speciál. Dynamický rozvoj vydavatelství se dostavil posléze. Během osmi let rozšířilo vydavatelství portfolio o šestnáct časopisů a šest speciálů. Už nyní se připravují nové projekty, nejnovějším titulem je měsíčník Krimi Revue, který vychází od středy 6. května. Společenský měsíčník se soustřední na aktuální kriminální případy.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .