Tisková zpráva Rádia Sázava

Společnost JOE Media s.r.o. zahájila dne 21.6.2006 pravidelný provoz regionální rozhlasové stanice Rádio SÁZAVA.

Rádio SÁZAVA zahájilo své vysílání prostřednictvím internetu, a to na internetové adrese http://radiosazava.cz.


Vysílání rádia SÁZAVA bylo zahájeno prozatím pouze na internetu, neboť rozhodnutí Rady RRTV týkající se kmitočtu 89,3MHz/kW není doposud uspokojivě dořešeno. Spol. JOE Media s.r.o. spustila prezentační internetový provoz Rádia SÁZAVA na této adrese již koncem srpna 2005, a to jako neoficiální, praktickou demonstraci své připravenosti k vysílání i ukázku toho, jak bude vysílání rádia v praxi vypadat, tedy jako praktické doložení údajů ve své žádosti o licenci pro Radu RRTV.


S ohledem na připravenost naší společnosti k vysílání, ale i stále množící se dotazy občanů i klientů ohledně zahájení vysílání rádia SÁZAVA v regionu středních Čech na kmitočtu 89,3MHz se spol. JOE Media s.r.o. rozhodla, že vysílání Rádia SÁZAVA prostřednictvím internetu spustí jako pravidelný oficiální provoz tohoto regionálního rádia. Zástupci spol. JOE Media s.r.o. navázali z uvedených důvodů již řadu kontaktů s partnery v regionu a v průběhu léta se budou postupně objevovat ve vysílání rádia pravidelné živé vstupy, informace z regionu, ale zavedeny budou též nové rubriky a pravidelné pořady. Věříme, že posluchači v regionu přivítají alespoň toto náhradní řešení vysílání rádia na internetu, že si Rádio SÁZAVA brzy oblíbí.


Spol. JOE Media s.r.o. zároveň pevně věří, že se nakonec podaří uspokojivě dořešit i situaci okolo FM kmitočtu 89,3MHZ a pro posluchače v regionu získat i tento doposud „umlklý“ kmitočet, aby tak měli posluchači své regionální rádio k dispozici i v éteru a nejen na internetu.


V Praze dne 21.6.2006


Rádio SÁZAVA – Vaše nové rádio
ing. Miroslav Pýcha

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .