Tina Bydlíme, Zahrada – Moje radost a Nejchutnější recepty – novinky v nabídce Bauer Media

bauermedia_velkelogoperexVydavatelství Bauer Media výrazně rozšířilo portfolio nabízených titulů, pod značkou Rytmus života vydává novinku Nejchutnější recepty„, Zahrada – Moje radost vyjde po boku titulů Tina a v neposlední řadě v rámci stejného periodika najdou čtenáři zatím poslední novinku Tina Bydlíme„. V rychlém sledu uvádí Bauer Media několik nových titulů vycházejících z osvědčených značek.

Nejchutnější recepty vyjdou čtvrtletně

První novinkou z nabídky vydavatelství Bauer Media je čtvrtletník Nejchutnější recepty„, obsah kulinářského magazínu je sestaven z toho nejlepšího, co Rytmus života přinesl svým čtenářům v oblíbené rubrice o vaření„. Recepty jsou původními produkcemi z dílny kulinárního studia pražského vydavatelství. První číslo kulinářského speciálu vyšlo tento měsíc.

PSALI JSME: Bauer Media: Tajemné příběhy, Osudy hvězd

Úvodní číslo Nejchutnějších receptů obsahuje 54 pochoutky ve čtyřech sekcích – předkrmy a polévky, hlavní jídla, dezerty a také speciální dárek pro milovníky dobrého jídla v podobě klenotů tradiční české kuchyně. Své osvědčené recepty zde představují i známé české celebrity např. Eva Pilarová nebo Petra Černocká,“ uvedlo vydavatelství Bauer Media. Časopis Nejchutnější recepty“ má rozsah 44 strany a ve volném prodeji je k dostání za cenu 22 Kč.

rytmus_nejchutnejsireceptyČtvrtletník Nejchutnější recepty. Zdroj: Bauer Media

Zahrada – Moje radost posiluje značku Tina

Zahrada – Moje radost posiluje kmenovou značku společnosti Bauer Media Tina. Časopis přináší nápady, tipy a rady pro zkušené zahrádkáře i pro ty, kteří se zahradničením teprve začínají. Je koncipován tak, aby se střídala kratší „odpočinková“ témata s těmi delšími, podrobně rozpracovanými, v nichž čtenáři získávají komplexní informace o pěstování různých druhů rostlin, zeleniny i ovoce, anebo o zakládání zahrady a její údržbě,“ přibližuje vydavatelství obsah nového titulu.

Z ARCHIVU: Románový časopis Napsáno životem se mění

Dvaapadesátistránkový časopis je připravován ve spolupráci s titulem Garden Answers, na stáncích s tiskem jej čtenáři najdou za 29 Kč. Kromě tradičních rad slibuje dvouměsíčník pěstitelům inovativní postupy. Z rubrik zve Bauer Media na Záchranář v akci„, časopisu prý dodává „akčnost a odlišuje jej od ostatních podobně zaměřených magazínů„.

tina_zahradaZahrada – Moje radost. Zdroj: Bauer Media

Tina Bydlíme – měsíčník o krásném bydlení

V rychlém sledu přichází Bauer Media s druhým titulem pod značkou Tina, v segmentu titulů o bydlení zastoupí Tina Bydlíme“ místo „praktického a vlídného rádce pro všechny, kteří chtějí hezky bydlet“ a to bez potřeby tučného bankovního konta„. Měsíčník klade důraz na názorné fotografie, barevnost a grafiku.

„Bez zbytečně dlouhých článků bude každé číslo časopisu provázet čtenáře obývacím pokojem, jídelnou, kuchyní, dětským pokojem, ložnicí, koupelnou i předsíní. Formou krátkých tipů a triků ukáže, jakým způsobem se dají tyto místnosti měnit, co nového přináší náš trh, ale i inspiraci pro šikovné ruce. Důraz je kladen na barevnost, fotografie,“ vyjmenovala hlavní rysy nového projektu Ivana Sochůrková, senior manager Bauer Media.

MediaProjekt I.+II.Q’11: Nedělní Blesk předstihnul poprvé Rytmus života

Součástí každého čísla Tina Bydlíme bude finanční poradenství, tipy pro chalupáře a chovatele domácích mazlíčků. Ambicí je též oslovit kutily, hospodyňky a vůbec všechny, kteří „se rádi inspirují a experimentují„. Šéfredaktorkou nového titulu je Renata Fialová.  Tina Bydlíme vychází v rozsahu 68 stran za cenu 25 Kč.

tina_bydlimeTina Bydlíme. Zdroj: Bauer Media

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .